Misja

Travnik jest manifestem.

Od 2013 roku dążymy do racjonalnego życia z otwartą głową. Wymaga to wielu, często trudnych zmian, ciągłego przyglądania się swoim myślom i działaniom. Te zmiany mogą mieć ogromny wpływ na otoczenie. Oznacza to gotowość wyrwania się z narzuconych ram myślenia. Uruchamiamy samodzielne myślenie, poszukujemy mądrości i rozwiązań. 11 marca 2018 roku sformalizowaliśmy te pragnienia powołując do życia Stowarzyszenie PRAEKOLOGIA. W maju uruchomiliśmy pierwsze praekologiczne gospodarstwo rolne.

Poruszamy

kwestie świadomego żywienia i bycia jako sposobu na zdrowie, którym cieszymy się już całą rodziną. Opracowaliśmy metodę praekologiczną.
To fundamenty codziennej higieny, utrzymania dobrego samopoczucia. Jedzenie, woda, powietrze i spokój. Potrzebujemy ich tak jak utrzymujące nas przy życiu środowisko. Jesteśmy bardzo wrażliwą formą życia zamieszkującą przeciętną planetę z bardzo wrażliwym ekosystemem, w przeciętnym układzie gwiezdnym. Kosmiczne spojrzenie na człowieka jest bramą do szczęśliwszego świata z wizją zjednoczonej ludzkości.

Pragniemy

by Travnik.net wypełniały wartościowe treści. Kulturalne i cenne komentarze oraz konstruktywne uwagi.

Prowadzimy

kilka mniejszych i większych, długoterminowych projektów. Najważniejszy uruchomiliśmy w 2018.
Odbudowa Wartości Odżywczych w Pożywieniu to efekt wielu lat wytężonej pracy nad tematem żywienia i upraw. Szansa na zdrowie i szeroki dostęp do najlepszego – leczniczego jedzenia.

Zachęcamy

do kontaktu lub komentarzy. Udostępniliśmy opcję zapisu do newslettera, można nas śledzić na Twitterze i Facebook’u.
Jeżeli temat ekologii jest Tobie najbliższy – odwiedź koniecznie stronę PRAEKOLOGII.

Wdzięczni

jesteśmy za każde wsparcie!
Pragniemy skupić jeszcze więcej energii na treściach na Travnik.net i realizować sprawnie te największe i najśmielsze pomysły. Jeżeli nie widać tego po częstotliwościach wpisów – nasza praca nie ustaje, ponieważ wybraliśmy taki model życia, by była naszą codziennością.

Zapraszamy

na kanał Youtube oraz do lektury i wypróbowania sprawdzonych, wyśmienitych przepisów na zdrowe jedzonko – smacznego i do zobaczenia!

Travnik_logo

Logo Travnik.net

 

Z serdecznym pozdrowieniem,
Anna “Wiedźma” Pragska
Tomasz Pragski

 

.

Podziel się miłością