Odpicowany Golf III dla widza M4K GARAGE

Wzruszenie mnie ogarnęło gdy zobaczyłem nowy odcinek z gotowym projektem Golf dla widza. Niewielu ludzi rozdaje od podstaw zrobione auta. W ogóle, niewielu ludzi rozdaje auta.

M4K

YouTube’owy kanał Miłośnicy czterech kółek to prowadzony przez Łysego przegląd tematów związanych z motoryzacją. Porady mechaniczne dla tych, którzy lubią przy autach pogrzebać samemu, szukają auta i nie chcą się naciąć na minę lub chcą lepiej diagnozować i naprawiać (krócej, taniej, dzięki prewencji) swoje mobile.

Sentymenty

Gdy tam rozdają golfy, odgrzebałem zdjęcia.
Oczywiście ucieszyłem się widząc dowód na to, że już w 2010 wspierałem konopie i oswajałem z nimi społeczeństwo, jednocześnie prezentując  wysoce kulturalną postawę na drodze. 

Na pierwszym planie golf, którym przyjechałem na zlot w Pleszewie w 2010
Na pierwszym planie golf, którym przyjechałem na zlot w Pleszewie w 2010

Widzisz? Nie?
Kapsel na feldze!
Reszta zdjęć ze zlotu poniżej. Przyznaję, nie odnalazłem się tam, choć interesujących VW było sporo.
Jeździłem VW golf III GTI po swapie na silnik seatowski. Całe szczęście, nie potrzebował tak gruntownego odświeżania jak ten z powyższego klipu. Choć cały środek wyleciał, koszty były zdecydowanie niższe.
Wspominam golfa bardzo dobrze. Jeździłem nim po całej Polsce.
Było to małe, bardzo zwinne auto na miasto. Z klimatyzacją.
Długie trasy to był wyczyn. Konstrukcja była raczej głośna w środku. Pewnie przez wydech.

Golf dla widza

Oczywiście udostępniłem link do filmu golf dla widza na swoim profilu i chcę wziąć udział w konkursie. Drugie auto, choć z wyższym zawieszeniem  byłoby bardzo przydatne.

Odświeżony golf III tak, jak zrobili to goście z M4K GARAGE rzeczywiście może latać wiele lat. Bardzo chcę podziękować ekipie M4K za piękną akcję. Trzymajcie ten kierunek! To pokazuje, jakie mogą istnieć relacje między ludźmi. Nawet jeżeli stoi za tym doza marketingu itd – taką dozę rozumiem i gratuluję podjęcia tematu.
Słyszę, że będą kolejne samochody? Piszę o tym na prywatnym blogu i nie, nie jest to wpis sponsorowany. I o ile taki mógłby się pojawić (ze względu na pokrywający się światopogląd, cele itd), ten nim nie jest. M4K nie wiedzą o moim istnieniu i nie chcą mi odpicować bryki (sic!)

Ubolewam jedynie, że to diesel.
Chłopaki! Benzyna z gazem! Albo elektryk i turbina wiatrowa :: )

Pleszew 2010

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.