Inspiracje

YouTube_Travnik

YouTube – PRAEKOLOGIA

Travnikowy kanał PRAEKOLOGIA na YouTub’ie wystartował w 2018 roku. Jest świeży, z czasem będzie gorący. Serdecznie zapraszam!


home.plStabilny hosting, domeny – od lat używam home.pl. Fachowa, szybka obsługa zgłoszeń.


Strony:

Poniżej znajdziesz przydatne, szybkie informacje o ekologii, społecznościach, naturalnym budownictwie i innych, frapujących zagadnieniach.

 • Avaaz

  Portal o globalnym zasięgu z petycjami, wezwaniami do rządów, korporacji i instytucji próbujących kosztem ludzkości zbudować swoje imperia / biznesy. Poza środowiskiem, poruszane problemy dotyczą łamania praw człowieka, praw zwierząt, słabszych.

 • Cohabitat

“Budujemy kulturę na następne 1000+ lat, opartą o zasady trwałości i regeneratywny wpływ działalności człowieka na zdrowie własne i środowiska.”

 • Empatia

  Stowarzyszenie Empatia działa na rzecz zwierząt towarzyszących, jak i “programowo wykorzystywanych i zabijanych przez ludzi do celów spożywczych, konsumenckich, rozrywkowych, hobbystycznych, sportowych, edukacyjnych i pseudo-edukacyjnych, rehabilitacyjnych, doświadczalnych itp.”

 • GreenPeace

  Jedna z najlepiej rozpoznawalnych zielonych organizacji pozarządowych na planecie.

 • Otwarte Klatki

  Stowarzyszenie Otwarte Klatki – prozwierzęce myślenie i przemyślane działania wspierające naszych mniejszych braci.

 • Permies

  Permakultura pełną gębą. Wspaniałe forum, genialne rozwiązania na to, jak żyć w zgodzie z Naturą – nie obciążając jej, stając się jej częścią. Wykorzystując wiedzę, technologię i ludzką pomysłowość. Kopalnia.

 • Podlaskie konopie

Mnóstwo wiedzy o konopiach przemysłowych. Praktycy, otwarci na współpracę i życzliwie nastawieni do ludzi farmerzy. Świetne pomysły i realizacje!

Interesujące artykuły dotyczące ekologii! Codziennego życia wsparcie dzięki wskazówkom “jak”. Plus – informacje ze Świata.

 • WolneKonopie

  Portal skupiający wiedzę o konopiach (przemysłowych i marihuanie) działający na rzecz jej wolności – dekryminalizacji, pełnej legalizacji i wsparciu przez państwo.
  Dodam od siebie – rolnictwa. Polskiego rolnika. Otwarcie mu drogi. Aby dzięki głupiemu zapisowi w prawie dać możliwość polskiej wsi na dźwignięcie się z kolan. Uważam, że powinny to być małe gospodarstwa – tylko. Ręczna, dobrze opłacana praca dla sąsiadów. Cena końcowa i tak nieporównywalnie niższa niż w aptekach (2018/2019 – ponad 60 zł / gram!) Jeżeli rolnik nie musi mieć milionów, po kilku latach będziemy tam gdzie zachód a przemysł oparty na konopiach to dziesiątki wartościowych produktów, które mogą być wytwarzane lokalnie.

  Tak wspaniałą roślinę ciężko na Ziemi znaleźć. Kto wątpi – niech czyta.

 • Vegan

  Portal anglojęzyczny promujący i ułatwiający ścieżkę weganizmu. Znajdziesz na nim nawet listę stron sprzedających wegańskie buty!

Vlogi:

 • Organiczni

  Informacje o produktach i zagadnieniach związanych z ekologią, przepisy i metody radzenia sobie z różnymi przypadłościami. Wiele wartościowych treści i przetartych ścieżek.

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.