Polecamy

YouTube_Travnik

YouTube – PRAEKOLOGIA

Travnikowy kanał PRAEKOLOGIA na YouTub’ie wystartował w 2018 roku. Jest świeży, z czasem będzie gorący. Serdecznie zapraszamy!


home.plStabilny hosting, domeny – od lat używam home.pl. Fachowa, szybka obsługa zgłoszeń.


Strony:

Sprawdź koniecznie poniższe strony. Na wielu znajdziesz przydatne, szybkie informacje o ekologii, społecznościach, naturalnym budownictwie, prawach zwierząt i wielu innych ważnych sprawach.

 • Avaaz

  Portal o globalnym zasięgu z petycjami, wezwaniami do rządów, korporacji i instytucji próbujących kosztem ludzkości zbudować swoje imperia / biznesy. Poza środowiskiem, poruszane problemy dotyczą łamania praw człowieka, praw zwierząt, słabszych.

 • Cohabitat

“Budujemy kulturę na następne 1000+ lat, opartą o zasady trwałości i regeneratywny wpływ działalności człowieka na zdrowie własne i środowiska.”

 • Empatia

  Stowarzyszenie Empatia działa na rzecz zwierząt towarzyszących, jak i “programowo wykorzystywanych i zabijanych przez ludzi do celów spożywczych, konsumenckich, rozrywkowych, hobbystycznych, sportowych, edukacyjnych i pseudo-edukacyjnych, rehabilitacyjnych, doświadczalnych itp.”

 • GreenPeace

  Chyba najbardziej rozpoznawalna organizacja pozarządowa na planecie. Walczą o środowisko tak, jak powinniśmy to robić wszyscy. Ogromne akcje uświadamiające i pomagające środowisku bezpośrednio – jak hotele dla pszczół to wierzchołek góry ich działalności.

 • Rebelianci

  Antysystemowy portal, który można określić jako alternatywne media – skupia wiadomości, kulturę i sztukę niedostępną oficjalnymi kanałami mediów.

 • Otwarte Klatki

  Stowarzyszenie Otwarte Klatki – prozwierzęce myślenie i przemyślane działania wspierające naszych mniejszych braci na planecie, której zgotowaliśmy im ciężki los zwierząt hodowlanych.

 • Permies

  Permakultura pełną gębą. Wspaniałe forum, genialne pomysły na to, jak żyć w zgodzie z Naturą – nie obciążając jej, a będąc jej częścią, wykorzystując wiedzę, technologię i ludzką pomysłowość.

 • Podlaskie konopie

Tony wiedzy o konopiach przemysłowych. Praktycy, otwarci na współpracę i życzliwie nastawieni do ludzi farmerzy. Świetne pomysły i realizacje! Polecamy!

Interesujące artykuły dotyczące ekologii! Codziennego życia wsparcie dzięki wskazówkom “jak”. Plus – informacje ze Świata.

 • WolneKonopie

  Portal skupiający wiedzę o konopiach (przemysłowych i marihuanie) działający na rzecz jej wolności – dekryminalizacji, pełnej legalizacji i wsparciu przez państwo. Tak wspaniałej drugiej rośliny na Ziemi nie ma, kto wątpi – niech czyta.

 • Vegan

  Portal anglojęzyczny promujący i ułatwiający ścieżkę weganizmu. Znajdziesz na nim nawet listę stron sprzedających wegańskie buty!

Vlogi:

 • Organiczni

  Informacje o produktach i zagadnieniach związanych z ekologią, przepisy i metody radzenia sobie z różnymi przypadłościami. Wiele wartościowych treści i przetartych ścieżek.

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.